SMA30SELQD
PHOTO SEN EMITTER 150M STAINLESS
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
SMA30SELQD
SMA30SELQD Hakkında
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Connection Method Connector
Ingress Protection NEMA 6P, IP67
Light Source Infrared LED
Operating Temperature -40°C ~ 70°C
Part Status Active
Sensing Method Through-Beam
Voltage - Supply 10VDC ~ 30VDC, 12VAC ~ 240VAC