SMA2EZ19D5-TP
Seri / Aile Numarası
SMA2EZ19D5
SMA2EZ19D5-TP Hakkında
SMA2EZ19D5-TP, Micro Commercial Components tarafından üretilen 19V nominal değerine sahip surface mount Zener diyottur. DO-214AC (SMA) paketinde sunulan bu komponent, 2W maksimum güç kapasitesi ile şu amaçlar için kullanılır: voltaj regülasyonu, aşırı voltaj koruması, referans voltajı oluşturma ve sinyal seviyeleme devreleri. ±5% tolerans ile üretilen bileşen, -55°C ile +150°C arasında çalışabilir. 11 Ohm maksimum impedans, 500 nA reverse leakage akımı ve 1.5V maksimum forward voltajı (200mA'da) ile düşük sinyal uygulamalarından yüksek akım koruma devrelerine kadar geniş bir yelpazede uygulanabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 nA @ 14.4 V
Impedance (Max) (Zzt) 11 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Package / Case DO-214AC, SMA
Part Status Obsolete
Power - Max 2 W
Supplier Device Package DO-214AC (SMA)
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.5 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 19 V