SMA2EZ17D5-TP
Seri / Aile Numarası
SMA2EZ17D5
SMA2EZ17D5-TP Hakkında
SMA2EZ17D5-TP, Micro Commercial Components tarafından üretilen 17V nominal değerine sahip bir Surface Mount Zener diyotudur. DO-214AC (SMA) paketinde sunulan bu bileşen, voltaj regülasyonu ve koruma uygulamalarında kullanılır. 2W maksimum güç derecelendirmesi ile tasarlanan komponentin ön yönde 1.5V tipik voltaj düşüşü ve 9Ω maksimum impedansı vardır. ±5% tolerans aralığında çalışır. -55°C ile 150°C sıcaklık aralığında güvenilir performans sunmuş, 500nA ters yönde sızıntı akımı ile elektrik tasarımlarında gürültü bastırma ve voltaj referansı aplikasyonlarında yer almıştır. Bileşen artık üretilmemektedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 nA @ 13 V
Impedance (Max) (Zzt) 9 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Package / Case DO-214AC, SMA
Part Status Obsolete
Power - Max 2 W
Supplier Device Package DO-214AC (SMA)
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.5 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 17 V