SMA1EZ110D5-TP
DIODE ZENER DO214AA
Paket/Kılıf
SMA
Seri / Aile Numarası
SMA1EZ110D5
SMA1EZ110D5-TP Hakkında
SMA1EZ110D5-TP, Micro Commercial Components tarafından üretilen 110V nominal değerine sahip bir Zener diyottur. DO-214AC (SMA) yüzey montajlı pakette sunulan bu bileşen, 1W maksimum güç derecelendirmesiyle voltaj düzenleme ve koruma uygulamalarında kullanılır. -55°C ile 150°C arasındaki geniş çalışma sıcaklığı aralığında, 450 Ohm maksimum empedansı ve 83.6V'ta 100nA ters kaçak akımı ile karakterizedir. Yüksek voltajlı devrelerde düzenleme, klamplama ve gerilim koruma devrelerinde uygulanabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 nA @ 83.6 V
Impedance (Max) (Zzt) 450 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Package / Case DO-214AC, SMA
Part Status Obsolete
Power - Max 1 W
Supplier Device Package DO-214AC (SMA)
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 110 V