SM4004-CT
CUT-TAPE VERSION. STANDARD RECO
Üretici
DComponents
Paket/Kılıf
DO-213AB
Seri / Aile Numarası
SM4004
SM4004-CT Hakkında
SM4004-CT, DComponents tarafından üretilen 1A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahip standart recovery diyotudur. 400V ters voltaj desteği ile güç kaynakları, adaptörler ve AC/DC dönüştürücü devrelerde doğrultma işlemi gerçekleştirir. Surface Mount MELF (DO-213AB) paketinde sunulan bu komponent, 1.5µs reverse recovery time ile ve 1.1V forward voltage karakteristiği ile genel amaçlı uygulamalara uygundur. -50°C ile 175°C arasında çalışma jüksiyonu sıcaklık aralığında güvenilir performans sağlar. Cut-tape versiyon otomatik yerleştirme işlemleri için elverişlidir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 1A
Current - Reverse Leakage @ Vr 5 µA @ 400 V
Diode Type Standard
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -50°C ~ 175°C
Package / Case DO-213AB, MELF
Part Status Active
Reverse Recovery Time (trr) 1.5 µs
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package MELF DO-213AB
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 400 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.1 V @ 1 A