SM-IAC15A
AC INPUT MODULE 240V
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
SM-IAC15A
SM-IAC15A Hakkında
SM-IAC15A, Sensata Technologies – Crydom tarafından üretilen AC Input Module türü G/Ç röle modülüdür. 240VAC giriş voltajını 15VDC çıkış voltajına dönüştüren bu komponent, endüstriyel kontrol sistemlerinde sinyal ara yüzü görevi görmektedir. 8mA giriş akımı ve 16mA çıkış akımı özellikleriyle kompakt kontrolü destekler. 20ms turn-on ve 30ms turn-off sürelerine sahiptir. Mini stil tasarımı, sınırlı panel alanında uygulanmaya uygun olup, geleneksel PLC ve endüstriyel denetim panellerinde sinyal dönüştürme işlevinde kullanılır. Part Status Obsolete olarak işaretlenmiştir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Color Yellow
Current - Input 8 mA
Current - Output 16mA
Part Status Obsolete
Style MINI
Turn Off Time 30ms
Turn On Time 20ms
Type AC Input Module
Voltage - Input 240VAC
Voltage - Output 15VDC