SLPX821M200E3P3
CAP ALUM 820UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
SLPX821M200E3P3
SLPX821M200E3P3 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen SLPX821M200E3P3, 820µF kapasitansı ve 200V rated voltage'a sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu komponent, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 3000 saat ömür garantisine sahiptir. 243mOhm ESR değeri ile 120Hz'de 2.75A ve 20kHz'de 4.04A ripple current kapasitesi bulunmaktadır. Snap-in geçiş deliği (through-hole) paketi ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri, filtering ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. Parça durumu olarak kullanım dışı (obsolete) olarak işaretlenmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 243mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.04 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.75 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V