SLPX821M160A4P3
CAP ALUM 820UF 20% 160V SNAP
Seri / Aile Numarası
SLPX821M160A4P3
SLPX821M160A4P3 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen SLPX821M160A4P3, 820 µF kapasitanslı ve 160V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj türüyle tasarlanan bu komponent, güç kaynakları, ses amplifikatörleri, motor kontrolü ve genel amaçlı elektronik uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ile 243mΩ ESR değerine ve 3000 saat ömrüne (85°C'de) sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 3.94A (20kHz) ripple current kapasitesine sahiptir. Through-hole montajı sayesinde PCB'ye doğrudan lehimlenir.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 243mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.94 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.68 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V