SLPX681M220A4P3
CAP ALUM 680UF 20% 220V SNAP
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
SLPX681M220A4P3
SLPX681M220A4P3 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen SLPX681M220A4P3, 680µF kapasitansı ve 220V nominal gerilimi ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış radyal snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı destekleyen bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında işletim sıcaklığında çalışabilir. 85°C'de 3000 saat ömür tarafından belirtilen, 293mOhm ESR değeri ve ±20% toleransı ile güç kaynakları, filtreleme devreleri ve genel düşük frekans uygulamalarında kullanılır. Düşük frekansta 2.62A, yüksek frekansta 3.85A ripple akım kapasitesine sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 293mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.85 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.62 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 220 V