SLPX562M080E4P3
CAP ALUM 5600UF 20% 80V SNAP
Seri / Aile Numarası
SLPX562M080E4P3
SLPX562M080E4P3 Hakkında
SLPX562M080E4P3, Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 5600µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 80V rated voltaj ile tasarlanmış bu komponent, 59mOhm ESR değerine ve ±20% toleransa sahiptir. Through-hole montaj türü ile radial, snap-in kasa stilinde sunulan ürün, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 85°C'de 3000 saat ömrü ile tasarlanmıştır. Düşük frekansda (120Hz) 4.7A, yüksek frekansda (20kHz) 5.88A ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve genel amaçlı elektronik uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 5600 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 59mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.88 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.7 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V