SLPX562M063H3P3
CAP ALUM 5600UF 20% 63V SNAP
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
SLPX562M063H3P3
SLPX562M063H3P3 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen SLPX562M063H3P3, 5600 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V voltaj ratingi ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. Radial, snap-in kutu pakajında sunan bu kondansatör, through-hole montajı ile PCB'lere doğrudan entegre edilebilir. 71mOhm ESR değeri ile 120Hz'de verimli çalışır. Geniş çalışma sıcaklık aralığı (-40°C ile 85°C) ve 3000 saat ömür garantisi ile endüstriyel ve tüketici elektronik uygulamalarında kullanılır. 4.69A ripple current kapasitesi yüksek frekanslı uygulamalara uygunluğunu gösterir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 5600 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 71mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.69 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.75 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V