SLPX561M400H7P3
CAP ALUM 560UF 20% 400V SNAP
Üretici
WEC
Seri / Aile Numarası
SLPX561M400H7P3
SLPX561M400H7P3 Hakkında
SLPX561M400H7P3, WEC tarafından üretilen 560 µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V rated voltaj ile yüksek gerilim uygulamalarında kullanılmaya uygundur. Through-hole radial montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimleme yöntemiyle bağlanır. ESR değeri 355mOhm @ 120Hz ve ripple akım kapasitesi 4.19A @ 20kHz ile güç kaynağı, invertör ve endüstriyel elektronik devrelerde genel amaçlı kullanım için tasarlanmıştır. -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 85°C'de 3000 saatlik ömür life sahiptir. ±20% tolerans ile belirtilen kapasitansta üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 355mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.19 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.85 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V