SLPX561M250E3P3
CAP ALUM 560UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
SLPX561M250E3P3
SLPX561M250E3P3 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen SLPX561M250E3P3, 560µF kapasitansı ve 250V nominal gerilimi ile tasarlanmış radial snap-in montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% toleranstaki bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 3000 saat ömür garantisine sahiptir. 355mOhm ESR değeri ile 120Hz'de ölçüldüğünde, düşük frekans uygulamalarında 2.35A, yüksek frekans uygulamalarında 20kHz'de 3.45A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı güç kaynağı filtrasyonu, enerji depolama ve AC-DC dönüştürücü uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 355mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.45 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.35 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V