SLPX561M220C5P3
CAP ALUM 560UF 20% 220V SNAP
Seri / Aile Numarası
SLPX561M220C5P3
SLPX561M220C5P3 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen SLPX561M220C5P3, 560µF kapasitansına ve 220V nominal gerilime sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole tip bağlantıya ve snap-in kasa tipine sahip bu bileşen, -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığında 3000 saat ömür sağlar. ±20% toleransa ve 355mOhm ESR değerine sahip olup, 120Hz'de 2.38A ve 20kHz'de 3.5A ripple akımını destekler. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve stabilizasyon devrelerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 355mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.5 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.38 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 220 V