SLPX561M200A7P3
CAP ALUM 560UF 20% 200V SNAP
Üretici
WEC
Seri / Aile Numarası
SLPX561M200A7P3
SLPX561M200A7P3 Hakkında
SLPX561M200A7P3, WEC tarafından üretilen 560µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V nominal gerilimde çalışan bu radyal snap-in montaj tipi kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -40°C ile 85°C arasında güvenli bir şekilde çalışabilir ve 85°C sıcaklıkta 3000 saatlik ömür süresi sunmaktadır. 355mOhm ESR değeri ile düşük empedans özellikleri ve 3.2A ripple akım kapasitesi (20 kHz'de) sayesinde güç kaynakları, konverterler ve filtre devrelerinde tercih edilir. ±20% tolerans aralığında üretilen bu kondansatör, 2.18A ripple akım (120Hz'de) kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 355mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.2 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.18 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V