SLPX471M420E4P3
CAP ALUM 470UF 20% 420V SNAP
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
SLPX471M420E4P3
SLPX471M420E4P3 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen SLPX471M420E4P3, 470 µF kapasitans değerine ve 420V rated voltage'a sahip snap-in tipi radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu komponen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -25°C ile 85°C arasında çalışabilen ve 85°C'de 3000 saat ömür garantisi veren kondansatör, yüksek voltaj devrelerinde, güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel uygulamalarda yaygın olarak kullanılır. 423mOhm ESR değeri ile düşük impedans özellikleri bulunmaktadır. 120 Hz'de 2.5A ve 20 kHz'de 3.68A ripple akımını tolere edebilmektedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 423mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.68 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V