SLPX471M385H7P3
CAP ALUM 470UF 20% 385V SNAP
Seri / Aile Numarası
SLPX471M385H7P
SLPX471M385H7P3 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen SLPX471M385H7P3, 470µF kapasitansa ve 385V nominal voltajına sahip snap-in montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial can paketinde sunulan bu komponent, ±20% tolerans ile üretilir. ESR değeri 120Hz'de 423mOhm olup, yüksek frekans ripple akımı 20kHz'de 3.32A, düşük frekans ripple akımı 120Hz'de 2.26A'dir. -25°C ile 85°C arasında çalışmaya uygun olan kondansatör, 85°C'de 3000 saat ömür garantisi sunar. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, inverterler ve endüstriyel elektronik cihazlarda yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 423mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.32 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.26 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 385 V