SLPX471M385E9P3
CAP ALUM 470UF 20% 385V SNAP
Seri / Aile Numarası
SLPX471M385E9P3
SLPX471M385E9P3 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen SLPX471M385E9P3, 470 µF kapasitanslı ve 385V rated voltajında bir alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 3000 saatlik ömür (85°C'de) özelliğine sahiptir. 423mOhm ESR değeri ile 120Hz frekansında, 2.26A ripple akım kapasitesine ve 20kHz'de 3.32A yüksek frekans ripple akım yeteneğine sahiptir. -25°C ile 85°C arasında güvenli çalışan bu kondansatör, güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında genel amaçlı kullanım için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 423mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.32 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.26 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 385 V