SLPX391M315C7P3
CAP ALUM 390UF 20% 315V SNAP
Seri / Aile Numarası
SLPX391M315C7P3
SLPX391M315C7P3 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen SLPX391M315C7P3, 390 µF kapasitansa ve 315 V nominal voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in paket tipi ile through-hole montajını destekler. ±20% toleransla tasarlanmış bu kondansatör, -25°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 3000 saatlik ömür garantisi sunar. 120 Hz'de 510 mOhm ESR değerine ve 20 kHz'de 3.1 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler, endüstriyel kontrol sistemleri ve filtreleme devrelerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 510mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.1 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.11 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 315 V