SLPX332M080A9P3
CAP ALUM 3300UF 20% 80V SNAP
Seri / Aile Numarası
SLPX332M080A9P3
SLPX332M080A9P3 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen SLPX332M080A9P3, 3300 µF kapasitansı ve 80V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montajı ile radial can snap-in paketinde sunulan bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışmaktadır. 85°C'de 3000 saat yaşam süresi garantili olan kondansatör, 120 Hz'de 101mOhm ESR değerine ve ±20% toleransa sahiptir. 120 Hz'de 3.23 A ve 20 kHz'de 4.04 A ripple akım kapasitesiyle, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve destek kondansatör uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 101mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.04 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.23 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V