SLPX331M420H5P3
CAP ALUM 330UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
SLPX331M420H5P3
SLPX331M420H5P3 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen SLPX331M420H5P3, 330 µF kapasitanslı ve 420V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj türü ile through-hole uygulamalarına uygun tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -25°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 3000 saatlik yaşam süresi garantir. 120 Hz'de 603 mOhm ESR değerine sahip olup, 20 kHz'de 3.19 A ve 120 Hz'de 2.17 A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. Güç kaynakları, filtreler ve genel amaçlı elektronik uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 603mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.19 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.17 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V