SLPX331M350E3P3
CAP ALUM 330UF 20% 350V SNAP
Seri / Aile Numarası
SLPX331M350E3P3
SLPX331M350E3P3 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen SLPX331M350E3P3, 330µF kapasitansı ve 350V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile radial can-snap-in paketinde sunulan bu bileşen, -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 3000 saat ömür garantisi sağlar. 120Hz'de 2.03A ve 20kHz'de 2.98A ripple current kapasitesine sahip olan kondansatör, 603mOhm ESR değeri ile güç kaynakları, filtre devreleri ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ile üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 603mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.98 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.03 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V