SLPX272M080A4P3
CAP ALUM 2700UF 20% 80V SNAP
Seri / Aile Numarası
SLPX272M080A4P3
SLPX272M080A4P3 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen SLPX272M080A4P3, 2700 µF kapasitansına ve 80V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj türü ile PCB'ye kolayca takılabilir. ±20% tolerans ile sağlanan bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında güvenli şekilde çalışır ve 85°C'de 3000 saat ömür süresi sunmaktadır. 123mOhm ESR değeri ile düşük empedans özelliği gösterir. 120 Hz'de 2.93 A, 20 kHz'de 3.66 A ripple akımı yönetebilir. Güç kaynakları, konvertörler ve filtreleme uygulamalarında genel amaçlı kullanım için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 2700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 123mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.66 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.93 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V