SLPX271M450E5P3
CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
SLPX271M450E5P
SLPX271M450E5P3 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen SLPX271M450E5P3, 270 µF kapasitansı ve 450V nominal voltajı ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radyal, snap-in kutu paketlemesi ile through-hole montajı destekler. ±20% tolerans aralığında üretilmiş olan bu kondansatör, -25°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 3000 saat ömrü garanti eder. 120Hz'de 983mOhm ESR değerine sahip olup, 120Hz'de 1.89A ve 20kHz'de 2.78A ripple akım kapasitesiyle endüstriyel güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve dc-dc konvertörleri gibi uygulamalarda yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 983mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.78 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.89 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V