SLPX271M450E3P3
CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
SLPX271M450E3P3
SLPX271M450E3P3 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen SLPX271M450E3P3, 270µF kapasitanslı ve 450V voltaj derecelendirmesine sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. Bu kondansatör, ±20% tolerans ile üretilmekte olup genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaktadır. ESR değeri 120Hz'de 983mOhm, ripple akım kapasitesi 20kHz'de 2.62A ve 120Hz'de 1.78A'dir. Through-hole montajı destekleyen bu bileşen -25°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 3000 saat ömür süresi garantisi vermektedir. Endüstriyel güç kaynakları, konvertörler ve filtre uygulamalarında yaygın olarak tercih edilen bir bileşen.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 983mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.62 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.78 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V