SLPX223M016E3P3
CAP ALUM 22000UF 20% 16V SNAP
Seri / Aile Numarası
SLPX223M016E3P
SLPX223M016E3P3 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen SLPX223M016E3P3, 22000 µF kapasitansına ve 16V nominal voltajına sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel devreler gibi alanlarda kullanılır. 30mOhm ESR değeri ve 3000 saatlik ömür (85°C'de) ile tasarlanmıştır. 120 Hz'de 4.38A, 20 kHz'de 5.48A ripple akımı taşıyabilir. Through-hole montaj tipi ile -40°C ile +85°C arasında çalışabilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 22000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 30mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.48 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.38 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V