SLPX223M016C7P3
CAP ALUM 22000UF 20% 16V SNAP
Seri / Aile Numarası
SLPX223M016C7P3
SLPX223M016C7P3 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen SLPX223M016C7P3, 22000 µF kapasitansa ve 16V nominal gerilime sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipiyle tasarlanmış bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama işlevlerinde kullanılır. 30mOhm ESR değeri ile düşük impedans özellikleri, yüksek ripple akımı toleransı (5.55A @ 20kHz) sayesinde anahtarlamalı güç kaynakları, invertörler ve motor kontrol devreleri gibi yüksek akım uygulamalarına uygundur. ±20% tolerans ile 3000 saat ömür garantisi @ 85°C, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında güvenilir performans sunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 22000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 30mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.55 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.44 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V