SLPX222M180H7P3
CAP ALUM 2200UF 20% 180V SNAP
Seri / Aile Numarası
SLPX222M180H7P3
SLPX222M180H7P3 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen SLPX222M180H7P3, 2200µF kapasitanslı 180V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj türü ile through-hole PCB uygulamalarına uygundur. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 3000 saat ömürlüdür. 90mOhm ESR değeri ile 120Hz'de 4.83A ve 20kHz'de 6.04A ripple akımını destekler. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtreleme devrelerinde, endüstriyel elektronik sistemlerinde ve audio ekipmanlarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 90mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 6.04 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.83 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 180 V