SLPX222M100E3P3
CAP ALUM 2200UF 20% 100V SNAP
Seri / Aile Numarası
SLPX222M100E3P3
SLPX222M100E3P3 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen SLPX222M100E3P3, 2200µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V rated voltaj ile tasarlanmış olup, ±20% tolerans aralığında çalışır. Through-hole montaj türü ile radial, snap-in kasa tipine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 85°C'de 3000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 121mOhm ESR değeri ile 120Hz'de 3.17A ve 20kHz'de 3.96A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 121mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.96 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.17 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V