SLPX221M420A4P3
CAP ALUM 220UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
SLPX221M420A4P3
SLPX221M420A4P3 Hakkında
SLPX221M420A4P3, Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 220 µF kapasiteli, 420V voltaj derecelendirilmiş alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in paket tipi ile through-hole monte edilmek üzere tasarlanmıştır. ±20% toleransa sahip bu kondansatör, -25°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 3000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 120Hz'de 905mOhm ESR değerine ve 1.55A düşük frekans, 2.28A yüksek frekans (20kHz) ripple akım kapasitesine sahiptir. Endüstriyel güç kaynakları, şebeke filtrasyonu, enerji yönetim sistemleri ve genel amaçlı uygulamalarda yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 905mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.28 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.55 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V