SLPX182M220H4P3
CAP ALUM 1800UF 20% 220V SNAP
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
SLPX182M220H4P3
SLPX182M220H4P3 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen SLPX182M220H4P3, 1800 µF kapasitanslı ve 220V nominal gerilim değerine sahip bir alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in kasa tipi ile through-hole montaja uygun olan bu bileşen, ±20% tolerans ve 111mΩ ESR değeriyle tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen kondansatör, 85°C'de 3000 saat ömürlü olup, 120Hz'de 4.52A, 20kHz'de 6.64A ripple akımı kapabilir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtre devre ve enerji depolama sistemlerinde kullanılan bu bileşen, yüksek gerilim uygulamalarında stabillik sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1800 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 111mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 6.64 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.52 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 220 V