SLPX182M080C1P3
CAP ALUM 1800UF 20% 80V SNAP
Seri / Aile Numarası
SLPX182M080C1P3
SLPX182M080C1P3 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen SLPX182M080C1P3, 1800µF kapasitans değerine sahip radial snap-in tipi alüminyum elektrolitik kondansatördür. 80V nominal gerilim ile tasarlanmış bu bileşen, -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığında güvenli bir şekilde operasyon yapabilir. 85°C'de 3000 saat ömür süresi sunar. ±20% tolerans ile belirlenen kapasitans değeri, 184mOhm ESR değeri ve 120Hz'de 2.26A ripple current kapasitesi genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygun kılmaktadır. Güç kaynakları, filtreler ve diğer genel elektronik devrelerde yaygın olarak tercih edilen bir bileşendir.
Applications General Purpose
Capacitance 1800 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 184mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.83 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.26 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V