SLPX181M385A7P3
CAP ALUM 180UF 20% 385V SNAP
Seri / Aile Numarası
SLPX181M385A7P3
SLPX181M385A7P3 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen SLPX181M385A7P3, 180 µF kapasitansa ve 385V nominal voltaja sahip bir alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipine sahip bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% toleransı ile üretilen kondansatör, -25°C ile 85°C arasında çalışabilen geniş sıcaklık aralığına sahiptir. 85°C'de 3000 saatlik ömür specifikasyonuna sahiptir. 120 Hz'de 1.11Ω ESR ve 120 Hz'de 1.27A ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.11Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.87 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.27 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 385 V