SLPX181M315A3P3
CAP ALUM 180UF 20% 315V SNAP
Seri / Aile Numarası
SLPX181M315A3P3
SLPX181M315A3P3 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen SLPX181M315A3P3, 180 µF kapasitansa ve 315V nominal voltajına sahip radyal snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve 1.11Ω ESR (120Hz'de) özelliklerine sahip olan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 3000 saat ömür (85°C'de) sağlayan komponent, -25°C ile 85°C arasında çalışabilir. 120Hz'de 1.29A ve 20kHz'de 1.9A ripple akımı taşıyabilen bu kondansatör, güç kaynakları, invertörler, frekans dönüştürücüler ve diğer yüksek voltaj uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.11Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.9 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.29 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 315 V