SLPX152M250H4P3
CAP ALUM 1500UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
SLPX152M250H4P3
SLPX152M250H4P3 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen SLPX152M250H4P3, 1500µF kapasitansı ve 250V rated voltajında alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montajı ile through-hole uygulamalarına uygun olan bu kondansatör, genel amaçlı elektronik devreler, güç kaynakları, filtre uygulamaları ve ses sistemlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. ±20% tolerans ile üretilen komponent, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 3000 saat ömür garantisi sunar. 133mOhm ESR değeri ile 120Hz'de 4.33A ve 20kHz'de 6.37A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 133mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 6.37 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.33 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V