SLPX152M200H4P3
CAP ALUM 1500UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
SLPX152M200H4P3
SLPX152M200H4P3 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen SLPX152M200H4P3, 1500µF kapasitans ve 200V nominal voltajı ile tasarlanmış radial snap-in montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve 133mOhm ESR (120Hz'de) özellikleriyle endüstriyel ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen bileşen, 85°C'de 3000 saatlik ömür süresi ile tanımlanmıştır. 6.26A ripple akımı kapasitesi (20kHz) yüksek frekans uygulamalarında, 4.26A (120Hz) düşük frekans devrelerde güvenli operasyon sağlar. Through-hole montaj türü, retroaktif tasarımlar ve eski cihaz onarımlarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 133mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 6.26 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.26 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V