SLPX151M420C3P3
CAP ALUM 150UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
SLPX151M420C3P3
SLPX151M420C3P3 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen SLPX151M420C3P3, 150 µF kapasitanslı, 420V nominal gerilime sahip radyal montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole uygulamalar için tasarlanan bu polar kondansatör, -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında güvenilir performans sunmaktadır. 1.33Ohm ESR değeri ile 120Hz'de ve 1.85A ripple akımı kapasitesi 20kHz'de, güç kaynakları, invertörler, UPS sistemleri ve endüstriyel elektronik uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır. ±20% tolerans ile uygun fiyatlandırılan komponent, 3000 saatlik ömrü 85°C'de garanti etmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.33Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.85 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.26 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V