SLPX122M220E7P3
CAP ALUM 1200UF 20% 220V SNAP
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
SLPX122M220E7P3
SLPX122M220E7P3 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen SLPX122M220E7P3, 1200 µF kapasitesi ve 220V rated voltage'a sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj türüne uygun bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında ±20% tolerans ile 3000 saatlik ömür süresi sunar. 120Hz'de 3.54A ve 20kHz'de 5.2A ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. 166mOhm ESR değeri ile stabiliteli performans sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 166mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.2 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.54 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 220 V