SLPX122M200E7P3
CAP ALUM 1200UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
SLPX122M200E7P3
SLPX122M200E7P3 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen SLPX122M200E7P3, 1200 µF kapasitanslı 200V alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipine sahip bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans değeri ile -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 85°C'de 3000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 120 Hz'de 3.61 A, 20 kHz'de 5.31 A ripple akımı kapasitesine sahiptir. 120 Hz'de 166mOhm ESR değeri ile güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devrelerinde kullanılabilir. Through-hole montaj tipi PCB'ye doğrudan lehimleme yoluyla bağlanır.
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 166mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.31 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.61 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V