SLPX122M200C9P3
CAP ALUM 1200UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
SLPX122M200C9P3
SLPX122M200C9P3 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen SLPX122M200C9P3, 1200 µF kapasitanslı ve 200V dereceli bir alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radyal snap-in kasa tipi ile through-hole montajına uygundur. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında, 85°C'de 3000 saat ömür süresi belirtilen bu kondansatör, 120 Hz'de 3.61 A ve 20 kHz'de 5.31 A ripple akım kapasitesine sahiptir. ESR değeri 120 Hz'de 166 mOhm olup, ±20% tolerans ile üretilmiştir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve deşarj devreleri gibi alanlarda kullanıma uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 166mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.31 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.61 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V