SLPX122M160H3P3
CAP ALUM 1200UF 20% 160V SNAP
Seri / Aile Numarası
SLPX122M160H3P3
SLPX122M160H3P3 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen SLPX122M160H3P3, 1200µF kapasitanslı, 160V rated gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in kasa türüne sahip bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 166mOhm ESR değeri ile 120Hz frekansında çalışabilir. 120Hz'de 3.4A, 20kHz'de ise 5A ripple akım kapasitesine sahiptir. -40°C ile +85°C arasında çalışan kondansatörün, 85°C'de 3000 saatlik yaşam süresi bulunmaktadır. ±20% toleranslı bu kondansatör, endüstriyel cihazlar, güç kaynakları ve sinyal işleme devrelerinde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 166mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.4 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V