SLPX121M450E1P3
CAP ALUM 120UF 20% 450V SNAP
Üretici
WEC
Seri / Aile Numarası
SLPX121M450E1P3
SLPX121M450E1P3 Hakkında
SLPX121M450E1P3, WEC tarafından üretilen 120 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V rated voltaj ile güç uygulamaları ve genel amaçlı kullanımda tercih edilen bu komponent, snap-in tipi radyal paketleme ile through-hole montajı destekler. -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olan kondansatör, 85°C sıcaklıkta 3000 saat ömür garantisi sunmaktadır. ESR değeri 120Hz'de 2.21Ohm olup, 20kHz'de 1.65A, 120Hz'de 1.12A ripple akımı taşıyabilir. ±20% tolerans ile belirtilen kapasitans değeri, genel endüstriyel ve tüketici elektroniği uygulamalarında kullanılmaya uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 2.21Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.65 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.12 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V