SLPX103M025A5P3
CAP ALUM 10000UF 20% 25V SNAP
Seri / Aile Numarası
SLPX103M025A5P3
SLPX103M025A5P3 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen SLPX103M025A5P3, 10000 µF kapasitansı ve 25V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış radyal snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. 60mOhm ESR değeri ile düşük seri direnc özelliğine sahiptir. 4.14A @ 20kHz ve 3.31A @ 120Hz ripple current kapasitesi bulunan bu kondansatör, güç kaynakları, ses amplifikatörleri, motorlar ve filtreleme uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C sıcaklıkta 3000 saat ömür garantisi sunar. ±20% toleransı ile THROUGH HOLE montaj türü vardır.
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 60mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.14 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.31 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V