SLPX102M250H5P3
CAP ALUM 1000UF 20% 250V SNAP
Üretici
WEC
Seri / Aile Numarası
SLPX102M250H5P3
SLPX102M250H5P3 Hakkında
SLPX102M250H5P3, WEC tarafından üretilen 1000µF kapasitans değerine ve 250V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in kasa tipi ile montajı kolaydır. ±20% tolerans, 3000 saat ömür @ 85°C ve -40°C ~ 85°C çalışma sıcaklık aralığıyla belirtilmiştir. 199mOhm ESR @ 120Hz, 3.48A ripple current @ 120Hz ve 5.12A ripple current @ 20kHz özellikleri taşır. Güç kaynakları, filtreleme uygulamaları ve genel amaçlı elektronik devreler gibi uygulamalarda kullanılır. Ürün durumu obsolete olarak işaretlenmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 199mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.12 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.48 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V