SLPX102M220H3P3
CAP ALUM 1000UF 20% 220V SNAP
Seri / Aile Numarası
SLPX102M220H3P3
SLPX102M220H3P3 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen SLPX102M220H3P3, 1000µF kapasitanslı ve 220V rated voltajlı radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile belirlenen bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç depolama, filtre ve stabilizasyon işlevleri görmek üzere tasarlanmıştır. 199mOhm ESR değeri ile 120Hz frekansında çalışırken, 3.29A düşük frekans ripple akımı ve 20kHz'de 4.84A yüksek frekans ripple akımını tolere edebilir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen bileşen, 85°C'de 3000 saat ömür garantisi sunar. Through-hole montaj tipi nedeniyle geleneksel PCB tasarımlarında ve elektrik şebekeleri, enerji dönüştürücüler, endüstriyel kontrol devreleri gibi uygulamalarda tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 199mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.84 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.29 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 220 V