SLP822M050E7P3
CAP ALUM 8200UF 20% 50V SNAP
Seri / Aile Numarası
SLP822M050E7P3
SLP822M050E7P3 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen SLP822M050E7P3, 8200 µF kapasitansı ve 50V nominal gerilimi ile tasarlanmış radyal snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans değerine sahip olan bu komponent, -40°C ile 105°C arasında güvenli çalışabilir ve 105°C sıcaklıkta 3000 saatlik ömür garantisine sahiptir. 57mΩ ESR değeri ile 120Hz'de ve 4.64A ripple akımı kapasitesi 20kHz'de çalışmaya uygun olan bu kondansatör, güç kaynağı filtreleme, enerji depolama ve genel amaçlı devre uygulamalarında kullanılır. Through-hole montaj özelliği sayesinde PCB'lere kolaylıkla entegre edilebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 8200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 57mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.64 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.71 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V