SLP821M220E7P3
CAP ALUM 820UF 20% 220V SNAP
Seri / Aile Numarası
SLP821M220E7P3
SLP821M220E7P3 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen SLP821M220E7P3, 820 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 220V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole montaj tipi ile radyal, snap-in kutu paketlemeye sahiptir. ±20% tolerans ile 3000 saatlik ömrü 105°C sıcaklıkta sürdürür. 120Hz'de 243mOhm ESR değerine ve 2.19A rms ripple akımına sahiptir. İçten güç kaynakları, doğrultucu devreleri ve filtre uygulamalarında kullanılan endüstriyel bir bileşendir.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 243mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.22 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.19 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 220 V