SLP821M200E5P3
CAP ALUM 820UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
SLP821M200E5P3
SLP821M200E5P3 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen SLP821M200E5P3, 820µF kapasitansla ve 200V nominal gerilimle tasarlanmış radyal montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve 243mOhm ESR değeri ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygundur. -25°C ile +105°C arasında çalışan bu kondansatör, 105°C'de 3000 saat ömür süresi garantisinde 120Hz'de 2.04A ve 20kHz'de 3A ripple akımı taşıyabilir. Snap-in paket tasarımı ile yüksek voltaj uygulamalarında, güç kaynakları, frekans konvertörleri ve endüstriyel ekipmanlarda kullanım için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 243mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.04 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V