SLP820M420A1P3
CAP ALUM 82UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
SLP820M420A1P3
SLP820M420A1P3 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen SLP820M420A1P3, 82 µF kapasitans ve 420V nominal voltajına sahip radial snap-in tip alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% toleransa sahip bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve voltaj dengeleme sistemlerinde kullanılır. 105°C'de 3000 saat ömür süresi, -25°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığı ve 4.046Ω ESR değeri ile yüksek voltaj uygulamaları için tasarlanmıştır. 120Hz'de 640mA ve 20kHz'de 940.8mA ripple akım kapasitesine sahip, through-hole montajı destekleyen polar kondansatördür.
Applications General Purpose
Capacitance 82 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 4.046Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 940.8 mA @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 640 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V