SLP820M385A3P3
CAP ALUM 82UF 20% 385V SNAP
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
SLP820M385A3P3
SLP820M385A3P3 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen SLP820M385A3P3, 82µF kapasitansı ve 385V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In radial montaj tipine sahip bu bileşen, geniş sıcaklık aralığında (-25°C ile 105°C arasında) çalışabilir. 3000 saat ömür garantisi 105°C'de sunmaktadır. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, 4.046Ohm ESR değerine ve 764.4mA 20kHz ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel elektronik devrelerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 82 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 4.046Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 764.4 mA @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 520 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 385 V